Podpisanie umowy

Zawarcie umowy na ,,Wykonanie dokumentacji projektowej na budowę i przebudowę dróg oraz budowę mostu w ciągu drogi nr ewidencyjny 93 i 103 obręb Strzeszewo gmina Bieżuń w związku z realizacją projektu Scalenie i zagospodarowanie wsi Strzeszewo gmina Bieżuń, powiat żuromiński w ramach poddziałania Wsparcie na inwestycje związane z rozwojem, modernizacją i dostosowywaniem rolnictwa i leśnictwa objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich 2014-2020 z firmą Biuro Projektowo-Konsultingowe „Mosty Płońsk” s.c., 09-100 Płońsk, ul. Wspólna 14.

IMG 3432IMG 3435