kwiecień 2022

Dane ze stacji meteorologicznej w Zielonej

meteo
Zadania Powiatu Żuromińskiego z zakresu organizacji pozarządowych wykonuje Wydział Zdrowia i Edukacji Starostwa Powiatowego w Żurominie. 

Wydział Zdrowia i Edukacji

Pl. Józefa Piłsudskiego 4 ,09-300 Żuromin
tel/fax: 23 657-47-00/23 657-35-35,
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Dyrektor Wydziału - Joanna Jucewicz-Morawska

Aktualności dotyczące organizacji pozarządowych

Seminarium dla organizacji pozarządowych, lokalnych liderów, grup nieformalnych

Opublikowano .

5 listopada w sali konferencyjnej hali sportowej w Żurominie dzięki wsparciu Stowarzyszenia Boris  odbyło się  seminarium z nowych wzorów formularzy ofert zadania publicznego i sposobów ich oceny. To była bardzo przydatna wiedza dla wszystkich zainteresowanych aplikowaniem o środki publiczne na realizację swoich projektów.

Seminarium organizowane było w ramach Projektu „FIO-Mazowsze Lokalnie”, którego celem jest zwiększenie zaangażowania obywateli i obywatelek oraz organizacji pozarządowych w życie publiczne. Realizacja Programu ma umożliwić mieszkańcom włączenie się w różnorodne działania na rzecz innych, swoich wspólnot oraz w tworzenie, realizację i monitoring polityk publicznych. Seminarium organizacyjnie przygotowało Stowarzyszenie Wagon Inicjatyw , Starostwo Powiatowe w Żurominie, Hala Sportowa w Żurominie. A w przerwie był czas na rozmowy i wymianę poglądów.

DSC08782DSC08783DSC08786

e-max.it: your social media marketing partner