Zadania Powiatu Żuromińskiego z zakresu organizacji pozarządowych wykonuje Wydział Zdrowia i Edukacji Starostwa Powiatowego w Żurominie.

Wydział Zdrowia i Edukacji

Pl. Józefa Piłsudskiego 4 ,09-300 Żuromin
tel/fax: 23 657-47-00/23 657-35-35,
Dyrektor Wydziału - Joanna Jucewicz-Morawska

Aktualności dotyczące organizacji pozarządowych

Seminarium pt. "Zlecanie zadań publicznych – nowe procedury"

Organizacje pozarządowe, Liderzy i liderki lokalne, Grupy nieformalne i samopomocowe

Stowarzyszenie Wagon Inicjatyw, Biuro Obsługi Ruchu Inicjatyw Społecznych BORIS oraz Starostwo Powiatowe w Żurominie Zapraszają na Seminarium pt. "Zlecanie zadań publicznych – nowe procedury". Skierowane jest ono do przedstawicieli organizacji pozarządowych działających na terenie Miasta Żuromina oraz Powiatu Żuromińskiego.

Seminarium odbędzie się 5 listopada w godzinach 11:00 – 15:30 w sali konferencyjnej Hali Sportowej przy Liceum Ogólnokształcącym w Żurominie.

W ramach seminarium przedstawione zostaną:

• nowe formularze ofert zadania publicznego,
  • nowe sposoby oceny,
  • nowe wzory umów.

Udział w seminarium jest bezpłatny. Organizatorzy zapewniają poczęstunek i materiały.

Prowadzenie: Joanna Krasnodębska, Dyrektor Stowarzyszenia BORIS. Specjalista ds. finansów, zarządzania finansami, zarządzania biurem i zarządzania projektami.

ZGŁOSZENIA przyjmowane są na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., lub pod nr tel. 600 738 834 do 4 LISTOPADA – z podaniem imienia i nazwiska, nazwy organizacji i telefonu oraz e-maila kontaktowego. Liczba miejsc ograniczona.

Seminarium organizowane jest w ramach Projektu „FIO-Mazowsze Lokalnie”, którego celem jest zwiększenie zaangażowania obywateli i obywatelek oraz organizacji pozarządowych w życie publiczne. Realizacja Programu ma umożliwić mieszkańcom włączenie się w różnorodne działania na rzecz innych, swoich wspólnot oraz w tworzenie, realizację i monitoring polityk publicznych.

Piotr Wlizło                                               Katarzyna Sekutowicz
Stowarzyszenie Wagon Inicjatyw             Stowarzyszenie BORIS