Dane ze stacji meteorologicznej w Zielonej

meteo

Dane o jakości powietrza w powiecie żuromińskim

Zadania Powiatu Żuromińskiego z zakresu organizacji pozarządowych wykonuje Wydział Zdrowia i Edukacji Starostwa Powiatowego w Żurominie. 

Wydział Zdrowia i Edukacji

Pl. Józefa Piłsudskiego 4 ,09-300 Żuromin
tel/fax: 23 657-47-00/23 657-35-35,
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Dyrektor Wydziału - Joanna Jucewicz-Morawska

Aktualności dotyczące organizacji pozarządowych

Badanie na temat stopnia i sposobu wykorzystywania przez organizacje pozarządowe w swojej działalności orzeczeń sądowych (w sprawach cywilnych i karnych) oraz potrzeb i barier jakie napotykają w tym zakresie

Opublikowano .

Ogólnopolska Federacja Organizacji Pozarządowych prowadzi badanie na temat stopnia i sposobu wykorzystywania przez organizacje pozarządowe w swojej działalności orzeczeń sądowych (w sprawach cywilnych i karnych) oraz potrzeb i barier jakie napotykają w tym zakresie.

Czy korzystasz ze zbiorów orzecznictwa sądów? Czy chcesz z nich korzystać? Czy masz do nich łatwy dostęp czy wręcz przeciwnie? Pomóż nam udoskonalić pierwszą ogólnodostępną, bezpłatną bazę orzeczeń sądowych, wystarczy tylko 10 minut! Korzystając z gotowej pełnej bazy orzeczeń w przyszłości oszczędzisz wielokrotność tych 10 minut. Wypełnij proszę poniższą ankietę - z korzyścią dla siebie i innych aktywnych obywateli.

Ankieta pod adresem http://ofop.eu/sites/all/modules/civicrm/extern/url.php?u=5100&qid=96518

Ogólnopolska Federacja Organizacji Pozarządowych
e-max.it: your social media marketing partner