uromin 2022 styczeń

Dane ze stacji meteorologicznej w Zielonej

meteo

Inwestycje Powiatu Żuromińskiego

Ulotka1

Ulotka2

Podpisanie umowy z wykonawcą na opracowanie dokumentacji projektowej, a także uzyskanie w imieniu Zamawiającego: „decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach dla budowy południowo-wschodniej obwodnicy Żuromina"

15 października 2021 roku w Starostwie Powiatowym w Żurominie odbyło się uroczyste podpisanie przez Marszałka Województwa Mazowieckiego Pana Adama Struzika umowy z wykonawcą na opracowanie dokumentacji projektowej, a także uzyskanie w imieniu Zamawiającego: „decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach dla budowy południowo-wschodniej obwodnicy Żuromina. To kolejny krok w kierunku realizacja jakże ważnej dla miasta i powiatu inwestycji. Warto działać i się angażować.

podpisanie umowy z marszałkiem

Zadania Powiatu Żuromińskiego z zakresu organizacji pozarządowych wykonuje Wydział Zdrowia i Edukacji Starostwa Powiatowego w Żurominie. 

Wydział Zdrowia i Edukacji

Pl. Józefa Piłsudskiego 4 ,09-300 Żuromin
tel/fax: 23 657-47-00/23 657-35-35,
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Dyrektor Wydziału - Joanna Jucewicz-Morawska

Aktualności dotyczące organizacji pozarządowych

Świetlica - Moje Miejsce w woj. Mazowieckim. Nowa edycja konkursu dotacyjnego!

Opublikowano .

Szanowni Państwo, pragnę poinformować, że Polska Fundacja Dzieci i Młodzieży ogłosiła na terenie województwa mazowieckiego (z wyjątkiem powiatu warszawskiego) regionalny konkurs dotacyjny „Świetlica – Moje Miejsce”. Jednocześnie mam przyjemność zaprosić Państwa do wzięcia udziału w nim. Wszystkie niezbędne informacje („Zasady konkursu 2011” oraz „Formularz wniosku 2011”) w załączeniu. Dostępne są one również na stronie internetowej Polskiej Fundacji Dzieci i Młodzieży: www.pcyf.org.pl. Ponadto uprzejmie proszę o przekazanie niniejszej informacji zaprzyjaźnionym organizacjom pozarządowym oraz świetlicom, działającym na terenie województwa mazowieckiego. Wszelkich informacji dotyczących udziału w programie będzie udzielał Marcin Szcześniak : Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. , telefon 22 826 10 16.

Z poważaniem,
Arkadiusz Brzeziński
Kierownik Programów Edukacyjnych

Zasady konkursu 2011 Zasady konkursu 2011 (284.13 KB) | Formularz wniosku 2011 Formularz wniosku 2011 (282.50 KB)

e-max.it: your social media marketing partner