Zadania Powiatu Żuromińskiego z zakresu organizacji pozarządowych wykonuje Wydział Zdrowia i Edukacji Starostwa Powiatowego w Żurominie.

Wydział Zdrowia i Edukacji

Pl. Józefa Piłsudskiego 4 ,09-300 Żuromin
tel/fax: 23 657-47-00/23 657-35-35,
Dyrektor Wydziału - Joanna Jucewicz-Morawska

Aktualności dotyczące organizacji pozarządowych

Fundusze dla Klimatu - Sieć Doradców NGO

Szanowi Państwo,
właśnie ruszamy z rekrutacją do nowego projektu szkoleniowo-doradczego pn. Fundusze dla Klimatu - Sieć Doradców NGO
Fundusze dla Klimatu - Sieć Doradców NGO to projekt szkoleniowo-doradczy realizowany przez Ogólnopolską Federację Organizacji Pozarządowych (OFOP) przy współpracy Fundacji Sendzimira w ramach programu „Zielony Lider” ze środków Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności. Celem projektu jest zbudowanie ogólnopolskiej sieci doradców w zakresie pozyskiwania funduszy europejskich na projekty społeczne i/lub inwestycyjne służące mitygacji i adaptacji do zmian klimatu, a także wspieranie tych osób w ich działaniach doradczych.
Szukamy osób, które mają w sobie pasję, wrażliwość i wiedzę z zakresu dbania o klimat i środowisko, wiedzą jak przygotować projekty społeczne i/lub inwestycyjne, są przekonani, że współpraca władz samorządowych i lokalnych organizacji jest ważna, są aktywni lokalnie i posiadają kompetencje do tego, aby doradzać lokalnej społeczności.
Wszystkie szczegóły znajdują się tutaj: Fundusze dla klimatu, nabór chętnych trwa do 26 września, żeby się zgłosić, należy wypełnić formularz: Fundusze dla Klimatu - zgłoszenie
Zachęcamy do kontaktu oraz uprzejmie prosimy o udostępnienie informacji o rekrutacji do projektu wśród przedstawicieli organizacji pozarządowych i działaczy społecznych.