uromin 2022 styczeń

Zadania Powiatu Żuromińskiego z zakresu edukacji wykonuje Wydział Zdrowia i Edukacji Starostwa Powiatowego w Żurominie.

Wydział Zdrowia i Edukacji

Pl. Józefa Piłsudskiego 4 ,09-300 Żuromin
tel/fax: 23 657-47-00/23 657-35-35,
Dyrektor Wydziału - Joanna Jucewicz-Morawska
Dopalacze naFB

Aktualności z zakresu edukacji

Liczba oddziałów klas pierwszych oraz liczba uczniów przyjmowanych do klas pierwszych w r. szkolnym 2014/2015

UCHWAŁĄ Nr 771/2014 ZARZĄD POWIATU ŻUROMIŃSKIEGO w dniu 26 lutego 2014r. ustalił liczbę oddziałów klas pierwszych oraz liczbę uczniów przyjmowanych do klas pierwszych szkół prowadzonych przez Powiat Żuromiński, w tym szkół specjalnych w roku szkolnym 2014/2015.

pdfTreść uchwały119.86 KB