Zadania Powiatu Żuromińskiego z zakresu edukacji wykonuje Wydział Zdrowia i Edukacji Starostwa Powiatowego w Żurominie.

Wydział Zdrowia i Edukacji

Pl. Józefa Piłsudskiego 4 ,09-300 Żuromin
tel/fax: 23 657-47-00/23 657-35-35,
Dyrektor Wydziału - Joanna Jucewicz-Morawska
Dopalacze naFB

Aktualności z zakresu edukacji

Powierzenie stanowisk dyrektorowi szkoły ponadgimnazjalnej oraz placówki oświatowej

Zarząd Powiatu na posiedzeniu w dniu 17 sierpnia 2018r. powierzył stanowiska dyrektorom szkół i placówek oświatowych. Stanowisko Dyrektora Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych im. Jana Pawła II w Żurominie powierzono Panu Wojciechowi Smolińskiemu na okres od dnia 1 września 2018r. do dnia 31 sierpnia 2023r. Natomiast stanowisko Dyrektora Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Żurominie powierzono Pani Agnieszce Jabłońskiej-Witak na okres od dnia 1 września 2018r. do dnia 31 sierpnia 2023r.