uromin 2022 styczeń

Dane ze stacji meteorologicznej w Zielonej

meteo

Inwestycje Powiatu Żuromińskiego

Ulotka1

Ulotka2

Podpisanie umowy z wykonawcą na opracowanie dokumentacji projektowej, a także uzyskanie w imieniu Zamawiającego: „decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach dla budowy południowo-wschodniej obwodnicy Żuromina"

15 października 2021 roku w Starostwie Powiatowym w Żurominie odbyło się uroczyste podpisanie przez Marszałka Województwa Mazowieckiego Pana Adama Struzika umowy z wykonawcą na opracowanie dokumentacji projektowej, a także uzyskanie w imieniu Zamawiającego: „decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach dla budowy południowo-wschodniej obwodnicy Żuromina. To kolejny krok w kierunku realizacja jakże ważnej dla miasta i powiatu inwestycji. Warto działać i się angażować.

podpisanie umowy z marszałkiem

Zadania Powiatu Żuromińskiego z zakresu edukacji wykonuje Wydział Zdrowia i Edukacji Starostwa Powiatowego w Żurominie. 

Wydział Zdrowia i Edukacji

Pl. Józefa Piłsudskiego 4 ,09-300 Żuromin
tel/fax: 23 657-47-00/23 657-35-35,
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Dyrektor Wydziału - Joanna Jucewicz-Morawska
Dopalacze naFB

Aktualności z zakresu edukacji

Praca dla nauczycieli objętych programem redukcji etatów

Opublikowano .

Społeczny Komitet Kapituły Konkursu ,,Jestem Nauczycielem przy Fundacji Promocji Przedsiębiorczości w Warszawie informuje Państwa, że jest możliwość dania odpowiedniej pracy nauczycielom objętym w 2013 roku programem redukcji etatów.

Komitet ogłosi w dniu 29 lipca 2013 roku Konkurs na wyłonienie kandydatów do pracy w strukturach terenowych przyjętego Projektu. Laureat konkursu, po przejściu szkolenia realizowanego w trybie indywidualnym,otrzyma etat w podmiocie gospodarczym ekonomii społecznej powołanym specjalnie w celu zapewnienia pracy Nauczycielowi - Laureatowi Konkursu.

Opis zadań do realizacji dostępny będzie na stronie internetowej konkursu: www.jestemnauczycielem.pl

Jeżeli na terenie Państwa Powiatu  jest nauczyciel zainteresowany otrzymaniem pracy będącej kontynuacją jego zawodowej kariery, zwracamy się z uprzejmą prośbą o powiadomienie potencjalnego beneficjenta Konkursu o naszym Projekcie.

Podmiot gospodarczy zarządzany przez Nauczyciela będzie zajmować się głównie edukacją pozaszkolną realizowaną przy współpracy z pracodawcami (nie tylko z terenu Gminy czy Powiatu).

e-max.it: your social media marketing partner