Zadania Powiatu Żuromińskiego z zakresu edukacji wykonuje Wydział Zdrowia i Edukacji Starostwa Powiatowego w Żurominie.

Wydział Zdrowia i Edukacji

Pl. Józefa Piłsudskiego 4 ,09-300 Żuromin
tel/fax: 23 657-47-00/23 657-35-35,
Dyrektor Wydziału - Joanna Jucewicz-Morawska
Dopalacze naFB

Aktualności z zakresu edukacji

Powierzenie stanowisk nowym dyrektorom szkół ponadgimnazjalnych

Zarząd Powiatu na posiedzeniu w dniu 4 lipca 2013r. zatwierdził konkursy na stanowisko Dyrektora Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych im. Jana Pawła II w Żurominie oraz Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Żurominie . Stanowisko Dyrektora Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych im. Jana Pawła II  w Żurominie powierzono Panu Wojciechowi Smolińskiemu na okres od dnia 01.09.2013r. do dnia 31 sierpnia 2018r. Natomiast stanowisko Dyrektora Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Żurominie powierzono Pani Agnieszce Jabłońskiej-Witak na okres od dnia 01.09.2013r. do dnia 31 sierpnia 2018r.
IMG 7549IMG 7550IMG 7551IMG 7552IMG 7554IMG 7557IMG 7562IMG 7569