Zadania Powiatu Żuromińskiego z zakresu edukacji wykonuje Wydział Zdrowia i Edukacji Starostwa Powiatowego w Żurominie.

Wydział Zdrowia i Edukacji

Pl. Józefa Piłsudskiego 4 ,09-300 Żuromin
tel/fax: 23 657-47-00/23 657-35-35,
Dyrektor Wydziału - Joanna Jucewicz-Morawska
Dopalacze naFB

Aktualności z zakresu edukacji

KONKURS WIEDZY Z ZAKRESU BEZPIECZEŃSTWA, HIGIENY PRACY I EKOLOGII W ROLNICTWIE DLA ROLNIKÓW

W dniu 7 września 2011 r. w Sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Żurominie odbył się Konkurs „ WIEDZY Z ZAKRESU BEZPIECZEŃSTWA, HIGIENY PRACY I EKOLOGII W ROLNICTWIE DLA ROLNIKÓW” etap powiatowy, w którym brali udział laureaci I miejsca etapu gminnego reprezentujący swoją gminę w konkursie. Celem konkursu Wiedzy jest upowszechnianie wśród ubezpieczonych rolników wiedzy z zakresu ekologii, ochrony zdrowia i życia w gospodarstwach rolnych, a także zapobieganie wypadkom w gospodarstwach rolnych oraz zmniejszenie skutków degradacji środowiska naturalnego spowodowanego działalnością rolniczą. Głównym organizatorem Konkursu jest Oddział KRUS w Warszawie, Placówka Terenowa Żuromin przy współudziale Starostwa Powiatowego w Żurominie.

Laureatami w etapie powiatowym II Edycji Mazowieckiego Konkursu „ Wiedzy z zakresu bezpieczeństwa, higieny pracy i ekologii w rolnictwie dla rolników” zostali:

• I miejsce –P. Karol Dramiński zam. Antoniewo gmina Siemiątkowo

• II miejsce – P. Bogumił Frejnik zam. Bagienice Duże gmina Kuczbork Osada

• III miejsce- P. Robert Markowski zam. Kipichy gmina Lubowidz

• Wyróżnienie zdobyła P. Agnieszka Ostrowska zam. Felcyn gmina Lutocin

Laureaci zostali nagrodzeni na Sesji Rady Powiatu w dniu 3 października 2011r.

IMG_0114.JPGIMG_0117.JPGIMG_0128.JPGIMG_0133.JPG

IMG_0136.JPGIMG_0138.JPGIMG_0142.JPGIMG_0153.JPG

IMG_0160.JPGIMG_0163.JPG

{jgibox title:=[ ] style:=[width:530px]}{jgxgal folder:=[images/stories/zdjecia/2011/risa] cols:=[4]} {/jgibox}