Zadania Powiatu Żuromińskiego z zakresu edukacji wykonuje Wydział Zdrowia i Edukacji Starostwa Powiatowego w Żurominie.

Wydział Zdrowia i Edukacji

Pl. Józefa Piłsudskiego 4 ,09-300 Żuromin
tel/fax: 23 657-47-00/23 657-35-35,
Dyrektor Wydziału - Joanna Jucewicz-Morawska
Dopalacze naFB

Aktualności z zakresu edukacji

XVIII konkurs ortograficzny o Złote Pióro Starosty Żuromińskiego

Starostwo Powiatowe w Żurominie informuje o organizowanym XVIII Konkursie Ortograficznym o Złote Pióro Starosty Żuromińskiego pod hasłem Powiatowy Mistrz Ortografii – dla uczniów szkół podstawowych i ponadpodstawowych. Wszelkich informacji udziela Wydział Zdrowia i Edukacji Starostwa Powiatowego w Żurominie Plac Józefa Piłsudskiego 4, tel. 657 47 00, 657 35 25 wew. 27.

W załączniku - Zarządzenie Starosty Żuromińskiego w sprawie ogłoszenia konkursu ortograficznego oraz regulamin konkursu.

pdfZarządzenie_w_sprawie_ogłoszenia_konkursu_ortograficznego.pdf100.09 KB