Zadania Powiatu Żuromińskiego z zakresu ochrony i promocji zdrowia wykonuje Wydział Zdrowia i Edukacji Starostwa Powiatowego w Żurominie.

Wydział Zdrowia i Edukacji

Pl. Józefa Piłsudskiego 4 ,09-300 Żuromin
tel/fax: 23 657-47-00/23 657-35-35,
Dyrektor Wydziału - Joanna Jucewicz-Morawska

Aktualności z zakresu ochrony i promocji zdrowia

Pobór krwi w październiku

Polski Czerwony Krzyż Oddział Rejonowy w Żurominie oraz Klub Honorowych Dawców Krwi informuje, iż w dniu 09.10.2016r. w godzinach od 9:00 do 13:00 odbędzie się pobór krwi w stacji opieki Caritas w Żurominie. Wszystkich zainteresowanych oddaniem krwi zapraszamy.

Jerzy Bucholski
Kierownikow Biura Zarządu Rejonowego PCK w Żurominie