Zadania Powiatu Żuromińskiego z zakresu ochrony i promocji zdrowia wykonuje Wydział Zdrowia i Edukacji Starostwa Powiatowego w Żurominie.

Wydział Zdrowia i Edukacji

Pl. Józefa Piłsudskiego 4 ,09-300 Żuromin
tel/fax: 23 657-47-00/23 657-35-35,
Dyrektor Wydziału - Joanna Jucewicz-Morawska

Aktualności z zakresu ochrony i promocji zdrowia

Certyfikat jakości ISO 9001:2015 dla szpitala w Żurominie

SPZZOZ Żuromin otrzymał CERTYFIKAT jakości zgodny z normą ISO 9001:2015 w zakresie działalności usługi Pomocy Doraźnej.

Żuromiński szpital pozytywnie przeszedł niezależny audyt przeprowadzony przez firmę Euronis Certification Spółka z o.o. Przyznany Certyfikat zaświadcza, że Nasz Szpital stosuje system zarządzania jakością zgodny z wymaganiami międzynarodowej normy ISO 9001:2015.

Certyfikat jest ważny do 2021 roku, jednak corocznie realizacja działań poaudytowych i utrzymanie systemu zgodnego z normą będzie nadzorowane przez jednostkę  zewnętrzną. Należy również podkreślić, iż posiadanie certyfikatu potwierdza wdrożenie w Dziale Pomocy Doraźnej systemu zarządzania jakością, gwarantującego świadczenie usług medycznych w sposób profesjonalny i w pełni spełniający oczekiwania pacjentów.

iso20180405