Zadania Powiatu Żuromińskiego z zakresu ochrony i promocji zdrowia wykonuje Wydział Zdrowia i Edukacji Starostwa Powiatowego w Żurominie.

Wydział Zdrowia i Edukacji

Pl. Józefa Piłsudskiego 4 ,09-300 Żuromin
tel/fax: 23 657-47-00/23 657-35-35,
Dyrektor Wydziału - Joanna Jucewicz-Morawska

Aktualności z zakresu ochrony i promocji zdrowia

Pobór krwi w Żurominie

W dniu 25 lutego 2018r. w Stacji Opieki Caritas w Żurominie zgłosiło się 38 dawców krwi na przeprowadzany w tym dniu pobór krwi. 29 spośród nich oddało krew. Następny pobór krwi zaplanowano na dzień 29 kwietnia 2018r.