uromin 2022 styczeń

Dane ze stacji meteorologicznej w Zielonej

meteo

Inwestycje Powiatu Żuromińskiego

Ulotka1

Ulotka2

Podpisanie umowy z wykonawcą na opracowanie dokumentacji projektowej, a także uzyskanie w imieniu Zamawiającego: „decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach dla budowy południowo-wschodniej obwodnicy Żuromina"

15 października 2021 roku w Starostwie Powiatowym w Żurominie odbyło się uroczyste podpisanie przez Marszałka Województwa Mazowieckiego Pana Adama Struzika umowy z wykonawcą na opracowanie dokumentacji projektowej, a także uzyskanie w imieniu Zamawiającego: „decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach dla budowy południowo-wschodniej obwodnicy Żuromina. To kolejny krok w kierunku realizacja jakże ważnej dla miasta i powiatu inwestycji. Warto działać i się angażować.

podpisanie umowy z marszałkiem

CivilDefence
Zadania Powiatu Żuromińskiego z zakresu zarządzania kryzysowego wykonuje Referat Zarządzania Kryzysowego Starostwa Powiatowego w Żurominie. 

Referat Zarządzania Kryzysowego

ul. Warszawska 25,09-300 Żuromin
tel/fax: 23 657-39-29,
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Kierownik Referatu - Jarosław Gałka

Aktualności Referatu Zarządzania Kryzysowego

Spotkanie Komisji Bezpieczeństwa i Porządku Starosty Żuromińskiego

Opublikowano .

W dniu 12 marca 2013 r. o godz. 12.00 w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Żurominie odbyło się posiedzenie Komisji Bezpieczeństwa i Porządku Starosty Żuromińskiego.

Porządkiem spotkania było:

  1. Zatwierdzenie protokołu z posiedzenia Komisji Bezpieczeństwa i Porządku z dnia 11.12.2012 r..
  2. Wręczenie aktu powołania na członka Komisji Bezpieczeństwa i Porządku Panu Piotrowi Leonarcikowi Komendantowi Powiatowemu Policji w Żurominie.
  3. Przyjęcie planu pracy Komisji Bezpieczeństwa i Porządku na 2013 r..
  4. Sprawozdanie z podjętych działań podczas akcji „Bezpieczne Ferie 2013” – KPP w Żurominie, KP PSP w Żurominie, PPIS w Żurominie, PINB w Żurominie.
  5. Sprawozdanie o stanie bezpieczeństwa i porządku publicznego w powiecie żuromińskim za 2012 rok – Komendant Powiatowy Policji w Żurominie.
  6. Sprawozdanie o stanie bezpieczeństwa powiatu w zakresie ochrony przeciwpożarowej za 2012 r. – Komendant Powiatowy PSP w Żurominie.
  7. Podsumowanie wyników ankiety „Bezpieczeństwo publiczne i jego stan w opinii mieszkańców”.
  8. Wolne wnioski.
e-max.it: your social media marketing partner