uromin 2022 styczeń

Dane ze stacji meteorologicznej w Zielonej

meteo

Inwestycje Powiatu Żuromińskiego

Ulotka1

Ulotka2

Podpisanie umowy z wykonawcą na opracowanie dokumentacji projektowej, a także uzyskanie w imieniu Zamawiającego: „decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach dla budowy południowo-wschodniej obwodnicy Żuromina"

15 października 2021 roku w Starostwie Powiatowym w Żurominie odbyło się uroczyste podpisanie przez Marszałka Województwa Mazowieckiego Pana Adama Struzika umowy z wykonawcą na opracowanie dokumentacji projektowej, a także uzyskanie w imieniu Zamawiającego: „decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach dla budowy południowo-wschodniej obwodnicy Żuromina. To kolejny krok w kierunku realizacja jakże ważnej dla miasta i powiatu inwestycji. Warto działać i się angażować.

podpisanie umowy z marszałkiem

CivilDefence
Zadania Powiatu Żuromińskiego z zakresu zarządzania kryzysowego wykonuje Referat Zarządzania Kryzysowego Starostwa Powiatowego w Żurominie. 

Referat Zarządzania Kryzysowego

ul. Warszawska 25,09-300 Żuromin
tel/fax: 23 657-39-29,
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Kierownik Referatu - Jarosław Gałka

Aktualności Referatu Zarządzania Kryzysowego

Wyniki ankiety "Bezpieczeństwo publiczne i jego stan w opinii mieszkańców"

Opublikowano .

Starosta Żuromiński składa serdeczne podziękowanie za wypełnienie ankiet dotyczących szeroko rozumianego bezpieczeństwa mieszkańców powiatu żuromińskiego, które były dostępne w formie papierowej jak i za pośrednictwem strony internetowej. Analiza zebranych ankiet pozwoli samorządowi powiatowemu jak i samorządom gminnym do analizy zagrożeń na administrowanym terenie.

W załączeniu przedstawiamy Państwu wyniki ankiety „Bezpieczeństwo publiczne i jego stan w opinii mieszkańców” przeprowadzonej w ilości 800 egzemplarzy na terenie powiatu żuromińskiego.

analiza_ankiety-2012.pdf analiza_ankiety-2012.pdf (264.70 KB) 

e-max.it: your social media marketing partner