kwiecień 2022

Dane ze stacji meteorologicznej w Zielonej

meteo
CivilDefence
Zadania Powiatu Żuromińskiego z zakresu zarządzania kryzysowego wykonuje Referat Zarządzania Kryzysowego Starostwa Powiatowego w Żurominie. 

Referat Zarządzania Kryzysowego

ul. Warszawska 25,09-300 Żuromin
tel/fax: 23 657-39-29,
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Kierownik Referatu - Jarosław Gałka

Aktualności Referatu Zarządzania Kryzysowego

Konkurs rysunkowy

Opublikowano .

W ramach popularyzacji ochrony przeciwpożarowej, umiejętności rozpoznawania zagrożeń i skutków z nimi związanych, a także sposobów i metod jakimi można im przeciwdziałać, Starosta Żuromiński – Szef Obrony Cywilnej Powiatu organizuję XII edycję powiatowego konkursu rysunkowego „O puchar Szefa Obrony Cywilnej Powiatu” dla dzieci i młodzieży szkolnej.

REGULAMIN_KONKURSU_RYSUNKOWEGO_2013.pdf REGULAMIN_KONKURSU_RYSUNKOWEGO_2013.pdf (554.75 KB) 

Konkurs ten przeznaczony jest dla uczniów szkół podstawowych, specjalnych oraz gimnazjów z terenu powiatu żuromińskiego. Kolejna edycja konkursu podobnie jak i w latach ubiegłych, organizowana jest przy udziale Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej oraz Komendy Powiatowej Policji w Żurominie.

Celem konkursu który ma charakter edukacyjny, jest wyrobienie u dzieci i młodzieży możliwie skutecznych umiejętności zachowania się i radzenia podczas wystąpienia różnego rodzaju zagrożeń. W związku z powyższym zachęcam Państwa do wzięcia udziału w konkursie oraz proszę o przeprowadzenie etapu eliminacyjnego w szkole i wyłonienie trzech najlepszych prac w każdej grupie na finał powiatowy.

Szczegółowe informacje dotyczące organizacji i przebiegu konkursu zawarte są w załączonym regulaminie XII edycji Powiatowego Konkursu Rysunkowego „O puchar Szefa Obrony Cywilnej Powiatu”.

e-max.it: your social media marketing partner