uromin 2022 styczeń

CivilDefence
Zadania Powiatu Żuromińskiego z zakresu zarządzania kryzysowego wykonuje Referat Zarządzania Kryzysowego Starostwa Powiatowego w Żurominie.

Referat Zarządzania Kryzysowego

ul. Warszawska 25,09-300 Żuromin
tel/fax: 23 657-39-29,
Kierownik Referatu - Jarosław Gałka

Aktualności Referatu Zarządzania Kryzysowego

Spotkanie Komisji Bezpieczeństwa i Porządku Starosty Żuromińskiego

W dniu 07 listopada 2012 r. o godz. 12.30 w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Żurominie odbyło się posiedzenie Komisji Bezpieczeństwa i Porządku Starosty Żuromińskiego.
 Porządkiem spotkania było:

1. Zatwierdzenie protokołu z posiedzenia Komisji Bezpieczeństwa i Porządku z dnia 29.06.2012 r..
  2. Sprawozdanie z podjętych działań podczas akcji „Bezpieczne wakacje 2012”.
  3. Podsumowanie inauguracji powiatowego roku szkolnego 2012/2013 pod hasłem „Bezpieczna droga do szkoły”.
  4. Zatwierdzenie treści ankiety „Bezpieczeństwo publiczne i jego stan w opinii mieszkańców”.
  5. Zapobieganie sytuacjom zamarznięcia osób bezdomnych, samotnych oraz nieporadnych życiowo.
  6. Aktualizacja zimowego planu utrzymania dróg publicznych-powiatowych.
  7. Wolne wnioski.