CivilDefence
Zadania Powiatu Żuromińskiego z zakresu zarządzania kryzysowego wykonuje Referat Zarządzania Kryzysowego Starostwa Powiatowego w Żurominie.

Referat Zarządzania Kryzysowego

ul. Warszawska 25,09-300 Żuromin
tel/fax: 23 657-39-29,
Kierownik Referatu - Jarosław Gałka

Aktualności Referatu Zarządzania Kryzysowego

ROZPORZĄDZENIE NR 13 WOJEWODY MAZOWIECKIEGO

ROZPORZĄDZENIE NR 13 WOJEWODY MAZOWIECKIEGO z dnia 7 maja 2021 r. w sprawie zwalczania wysoce zjadliwej grypy ptaków (HPAI) na terenie powiatu żuromińskiego, mławskiego, płockiego, gostynińskiego, płońskiego, sierpeckiego, węgrowskiego, wyszkowskiego, ciechanowskiego, sokołowskiego, ostrowskiego, kozienickiego oraz przasnyskiego.

DZIENNIK URZĘDOWY WOJEWÓDZTWA MAZOWIECKIEGO
Warszawa, dnia 07 maja 2021 r. Poz. 4159