uromin 2022 styczeń

CivilDefence
Zadania Powiatu Żuromińskiego z zakresu zarządzania kryzysowego wykonuje Referat Zarządzania Kryzysowego Starostwa Powiatowego w Żurominie.

Referat Zarządzania Kryzysowego

ul. Warszawska 25,09-300 Żuromin
tel/fax: 23 657-39-29,
Kierownik Referatu - Jarosław Gałka

Aktualności Referatu Zarządzania Kryzysowego

Spotkanie Komisji Bezpieczeństwa i Porządku Starosty Żuromińskiego

W dniu 29 czerwca 2012 r. o godz. 09.00 w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Żurominie odbyło się posiedzenie Komisji Bezpieczeństwa i Porządku Starosty Żuromińskiego.
 Porządkiem spotkania było:
1. Wręczenie aktu powołania nowemu członkowi Komisji Bezpieczeństwa i Porządku.
2. Zatwierdzenie protokołu z posiedzenia Komisji Bezpieczeństwa i Porządku z dnia 16.03.2012 r..
3. Informacja na temat oceny programu „Bezpieczny Senior” organizowanego przez Komendę Powiatową Policji w Żurominie.
4. Przemoc w rodzinie – podejmowanie działań zintegrowanych w celu ograniczenia zjawiska oraz pomocy ofiarom przemocy – PCPR, KPP.
5. Propozycje działań wszystkich powiatowych służb, straży i inspekcji mających zapewnić maksimum bezpieczeństwa dzieci i młodzieży podczas wakacji 2012 „BEZPIECZNE WAKACJE 2012”.
6. Propozycja pytań do ankiety „Bezpieczeństwo publiczne i jego stan w opinii mieszkańców”.
7. Wolne wnioski.