CivilDefence
Zadania Powiatu Żuromińskiego z zakresu zarządzania kryzysowego wykonuje Referat Zarządzania Kryzysowego Starostwa Powiatowego w Żurominie.

Referat Zarządzania Kryzysowego

ul. Warszawska 25,09-300 Żuromin
tel/fax: 23 657-39-29,
Kierownik Referatu - Jarosław Gałka

Aktualności Referatu Zarządzania Kryzysowego

Apel o pomoc dla powiatu w Białobrzegach

Apel do Mieszkańców powiatu żuromińskiego o pomoc
dla osób poszkodowanych podczas klęski huraganu na terenie powiatu w Białobrzegach gmina Radzanów i Stara Błotnica (woj. mazowieckie).
Starostwo Powiatowe w Żurominie przy współudziale, Komendy Hufca ZHP, Komendy Powiatowej PSP w Żurominie w Żurominie, organizuje zbiórkę niezbędnych artykułów spożywczych (z długą datą ważności do spożycia).
Zbiórka artykułów spożywczych odbędzie się w dniach od 10.08.2011 r. do 13.08.2011 roku.
Wyznaczone miejsca zbiórek to:
Wolontariusze na terenie sklepów: Biedronka, Polo Market, PPH Kaziemierz Zieliński ul. Wyzwolenia 40.
Referat Zarządzania Kryzysowego Starostwa Powiatowego w Żurominie (budynek Komendy Powiatowej PSP w Żurominie); ul. Warszawska 25; od poniedziałku do piątku w godz. 9:00 – 15:00

Starosta Żuromiński

/-/ Janusz Welenc