Nabór RPO WM - Działanie 4.2

Mazowiecka Jednostka Wdrażania Programów Unijnych ogłasza nabór wniosków o dofinansowanie projektów ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013 w ramach Priorytetu IV „Środowisko, zapobieganie zagrożeniom i energetyka” Działania 4.2 „Ochrona powierzchni ziemi – Dostosowanie istniejących zakładów zagospodarowania odpadów do obowiązujących przepisów”. Termin naboru wniosków  przewidziany jest od 18 września do 31 października 2013 r. Szczegółowe informacje dotyczące naboru znajdą Państwo w załączonym ogłoszeniu.

pdfOgłoszenie_o_naborze_4.2_RPO_WM.pdf120.08 KB