Dot. konkursu w ramach Działania 4.2 RPO WM

Mazowiecka Jednostka Wdrażania Programów Unijnych ogłasza nabór wniosków o dofinansowanie projektów ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013 w ramach Priorytetu IV „Środowisko, zapobieganie zagrożeniom i energetyka” Działania 4.2 „Ochrona powierzchni ziemi – Rekultywacja składowisk odpadów”. Termin naboru wniosków  przewidziany jest od 31 lipca do 30 sierpnia 2013 r. Szczegółowe informacje dotyczące naboru znajdą Państwo w załączonym ogłoszeniu.

pdfOgłoszenie_o_naborze_4.2_RPO_WM.pdf98.6 KB