Konkurs na składanie wniosków o dofinansowanie w ramach Poddziałania 9.1.1 POKL

Mazowiecka Jednostka Wdrażania Programów Unijnych uprzejmie informuje, iż zgodnie z Harmonogramem naborów wniosków PO KL w terminie od 31 lipca do 30 sierpnia 2013 r. odbędzie się nabór wniosków o dofinansowanie projektów w ramach Priorytetu IX „Rozwój wykształcenia i kompetencji w regionach” Poddziałania 9.1.1 „Zmniejszanie nierówności w stopniu upowszechnienia edukacji przedszkolnej – projekty konkursowe”. Szczegółowe informacje znajdą Państwo w załączeniu.

pdfOgłoszenie_o_naborze_9.1.1_PO_KL.pdf149.43 KB