Dane ze stacji meteorologicznej w Zielonej

meteo

Inwestycje Powiatu Żuromińskiego

Ulotka1

Ulotka2

Podpisanie umowy z wykonawcą na opracowanie dokumentacji projektowej, a także uzyskanie w imieniu Zamawiającego: „decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach dla budowy południowo-wschodniej obwodnicy Żuromina"

15 października 2021 roku w Starostwie Powiatowym w Żurominie odbyło się uroczyste podpisanie przez Marszałka Województwa Mazowieckiego Pana Adama Struzika umowy z wykonawcą na opracowanie dokumentacji projektowej, a także uzyskanie w imieniu Zamawiającego: „decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach dla budowy południowo-wschodniej obwodnicy Żuromina. To kolejny krok w kierunku realizacja jakże ważnej dla miasta i powiatu inwestycji. Warto działać i się angażować.

podpisanie umowy z marszałkiem

Informacje o zarządzie

MJWPU ogłasza konkursy w ramach Działania 6.2 RPO WM

Opublikowano .

Mazowiecka Jednostka Wdrażania Programów Unijnych ogłasza nabory wniosków o dofinansowanie projektów ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013 w ramach Działania 6.2 Turystyka. Konkursy zostaną przeprowadzone w trybie etapowanych konkursów otwartych bez preselekcji. Wnioski o dofinansowanie w ramach konkursu RPOWM/6.2/1/2013 i RPOWM/6.2/2/2013 można składać od 27 marca 2013 r. Szczegółowe informacje dotyczące naborów znajdą Państwo w załączonych ogłoszeniach.

ogloszenie o naborze 6.2-1.pdf ogloszenie o naborze 6.2-1.pdf (158.16 KB) 

ogloszenie o naborze 6.2-2.pdf ogloszenie o naborze 6.2-2.pdf (158.68 KB) 

e-max.it: your social media marketing partner