kalendarz 2022

Dane ze stacji meteorologicznej w Zielonej

meteo

Informacje o zarządzie

Projekt Kultura Na Widoku

Opublikowano .

Już 1 września startuje projekt Kultura Na Widoku do którego dołączyła Powiatowo-Miejska Biblioteka Publiczna w Żurominie. 
Projekt umożliwia dostęp do 1000 utworów w cyfrowej wersji – książek, filmów, muzyki, gier i wirtualnych spacerów po muzeach świata. Projekt realizuje Fundacja Legalna Kultura, partnerami strategicznymi są Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego oraz Polski Instytut Sztuki Filmowej.   
Co to jest Kultura na Widoku? multimedialny projekt Fundacji Legalna Kultura, skierowany do wszystkich, dla których kultura jest ważna i tych, którzy dopiero będą ją odkrywać  portal, z którego można pobrać na tablety, smartfony i komputery ponad 1000 utworów z różnych dziedzin sztuki i rozrywki  zasoby z legalnych źródeł - muzyka, książki, filmy, gry i wirtualne muzea, po które możesz sięgnąć kiedy i gdzie chcesz - w domu i poza nim  podświetlane plakaty z kodami QR do pobierania książek, filmów, muzyki i gier, na przystankach komunikacji miejskiej oraz w szkołach, urzędach i bibliotekachmałych miast  instalacje, czyli uliczne wirtualne biblioteki ustawione w centralnych punktach miast i w miejscach wydarzeń kulturalnych. Dodatkowo użytkownicy Internetu z całego kraju na czas trwania projektu tj. do 9 października 2016 będą mieli bezpłatny lub w bardzo atrakcyjnej cenie dostęp do utworów za pomocą strony www.kulturanawidoku.pl.

plakatb1-knw2016-23

e-max.it: your social media marketing partner