Dane ze stacji meteorologicznej w Zielonej

meteo

Informacje o zarządzie

MAZOWIECKI KONKURS WIEDZY Z ZAKRESU BEZPIECZEŃSTWA, HIGIENY PRACY I EKOLOGII W ROLNICTWIE DLA ROLNIKÓW I SOŁTYSÓW

Opublikowano .

W dniu 26 września  br. w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Żurominie odbyło się wręczenie nagród  dla laureatów Konkursu „Wiedzy z zakresu BHP i ekologii w rolnictwie dla rolników i sołtysów”. Nagrody dla laureatów Konkursu wręczali: przedstawiciel  Placówki Terenowej KRUS w Żurominie Pan Stanisław Pietraszek, Starosta Żuromiński  - Janusz Welenc, Wicestarosta Żuromiński – Mieczysław Olszlegier , Przewodniczący Rady Powiatu – Jerzy Rzymowski
Trzecia edycja konkursu o zasięgu wojewódzkim organizowanym przez Oddział Regionalny KRUS w Warszawie przy udziale współorganizatorów tj. Urzędów Gmin i Starostw Powiatowych. W dniu 6 września br. w Starostwie Powiatowym w Żurominie został rozstrzygnięty etap szczebla powiatowego, w którym wzięli udział laureaci etapu gminnego.
W szczeblu powiatowym  I –miejsce zajęła Pani Teresa Szewczyk zam. Toruniak Gm. Lubowidz, II-miejsce Pan Zbigniew Kurkiewicz zam. Pijawnia Gm. Siemiątkowo. Zwycięzca etapu powiatowego będzie reprezentował powiat w etapie wojewódzkim.
>
Na spotkanie została zaproszona Pani Daniela Wróblewska twórczyni wieńca dożynkowego  na Dożynki Województwa Mazowieckiego  - Kozienice 2012 r. Wieniec dożynkowy zdobył wyróżnienie w konkursie na „Najładniejszy Wieniec Dożynkowy”. W podziękowaniu za wkład pracy w przygotowanie wieńca ufundowana została nagroda. 

IMG_4894.JPGIMG_4902.JPGIMG_4943.JPGIMG_4967.JPG

Obraz_krus_044.jpg

e-max.it: your social media marketing partner