Dane ze stacji meteorologicznej w Zielonej

meteo

Informacje o zarządzie

Dni Żuromina - Dni Powiatu 2012

Opublikowano .

Tegoroczne Dni Żuromina - Dni Powiatu obchodziliśmy w dniach 15 - 16 czerwca. Pierwszego dnia odbyło się Uroczyste Spotkanie Samorządowców z powiatu żuromińskiego.
Kolejny dzień to wydarzenia muzyczne. Na scenie gościliśmy zespoły Trzy Gitary, Marcina Siegieńczuka wraz z zespołem, Liquid Dja oraz gwiazdę wieczoru zespół Leszcze.
Od godziny 18:00 przy Stadionie Miejskim, na scenie udekorowanej w biało-czerwone balony, jako pierwszy dla publiczności wystąpił zespół Trzy Gitary. Muzycy zaprezentowali covery znanych zespołów takich jak Czerwone Gitary oraz Trzy Korony. Kolejny występ to zabawa w rytmach disco wraz z Marcinem Siegieńczukiem i jego zespołem. Gwiazda wieczoru zespół Leszcze rozgrzał publiczność niesamowitym występem muzycznym. Na koniec wystąpił LiQuid Dj, czyli Bartek Grzelak. Podczas sobotniego wydarzenia, mieszkańcy brali udział w strzelnicy paintball oraz mogli sprawdzić swoje możliwości jazdy samochodem na symulatorze bezpiecznej jazdy firmy TOP ROAD. Gratulujemy wszystkim, którzy zmierzyli się z quizem o Euro 2012 oraz z konkursem o Banku Spółdzielczym w Żurominie. Szczególne podziękowania kierujemy do wszystkich sponsorów Dni Żuromina – Dni Powiatu.

1 .jpg2.jpg3 .jpg4 .jpg

5 .jpg

e-max.it: your social media marketing partner