kalendarz 2022

Dane ze stacji meteorologicznej w Zielonej

meteo

Informacje o zarządzie

III Artystyczne Konfrontacje Osób Niepełnosprawnych w Domu Pomocy Społecznej w Bądzynie pod hasłem

Opublikowano .

Tegoroczna impreza AKON odbyła się po raz trzeci 28 czerwca w Domu Pomocy Społecznej w Bądzynie . Z tej okazji w Bądzynie zgromadziło się 250 gości z 15 placówek m. in. Domów Pomocy Społecznej, Środowiskowych Domów Samopomocy oraz Warsztatów Terapii Zajęciowej. Ponadto swoją obecnością zaszczycili nas : Starosta Żuromiński p. Janusz Welenc, kierownik Wydziału Polityki Społecznej Delegatura w Ciechanowie p. Jolanta Tuszewska oraz sponsorzy imprezy.
Artystyczne  Konfrontacje Osób Niepełnosprawnych po raz kolejny zrealizowały swój  cel poprzez prezentację dorobku artystycznego osób z niepełnosprawnością i przełamywanie barier społecznych w kontakcie z tą grupą osób.
Bogaty program imprezy umożliwił wszystkim uczestnikom  korzystanie z wielu przygotowanych atrakcji, a były to m.in.
 - konkurs piosenki z lat 70-tych
- zabawy i gry sportowe,
- przejazd bryczką,
- wspólny obiad i poczęstunek oraz wspólne grillowanie.
Muzycznych wrażeń dostarczył również występ  zespołu MC Makler, podczas którego wszyscy zgromadzeni goście doskonale się bawili.    
Wszystkie występy uczestników zostały wyróżnione pamiątkowymi dyplomami i nagrodami. AKON 2012 pod hasłem „W rytmie lat 70-tych„ był doskonałą okazją do integracji osób z niepełnosprawnością ze społecznością lokalną oraz do zapoznania się z ich twórczością.

{jgibox title:=[ ] style:=[width:530px]}{jgxgal folder:=[images/stories/zdjecia/2012/rytmlat70] cols:=[4]} {/jgibox}
e-max.it: your social media marketing partner