kalendarz 2022

Dane ze stacji meteorologicznej w Zielonej

meteo

Informacje o zarządzie

Warsztaty Twórczego Rozwoju

Opublikowano .

Kolejne warsztaty Twórczego Rozwoju za nami. Zbigniew Izdebski – prowadzący, nawiązywał do poprzedniego spotkania, gdzie hasłem przewodnim było zdanie „ Słowo porażka zamieniam na doświadczenie”. Drugie spotkanie przebiegało w formie dyskusji. Prowadzący zachęcał uczestników, aby myśleli o swoich pasjach i aby„mieć power'a”. Zaznaczał, abyśmy nie byli więźniami opinii innych, pamiętali również o naszym ego, które jest łaskawe dla komplementów. Podsumowując uczestnicy wyrażali swoje opinie na temat spotkania,, Każdy człowiek jest odrębnym przypadkiem- miłe doświadczenie. Zgodzili się w opinii „ …, że trzeba mieć świadomość innych poglądów i je akceptować”. Po spotkaniu warsztatowym, uczestnicy mieli możliwość zapoznania się z pracami malarskimi techniką dripping Zbigniewa Izdebskiego. Wystawa prac „Łaskawość materii” będzie dostępna w sali wystawowej Żuromińskiego Centrum Kultury do 16 marca 2012. Serdecznie zapraszamy.

Karolina Grześkiewicz
Żuromińskie Centrum Kultury

WarsztatyTworczegoRozwojuZCK1.JPGWarsztatyTworczegoRozwojuZCK2.JPGWarsztatyTworczegoRozwojuZCK3.JPGWarsztatyTworczegoRozwojuZCK4.JPG

Zbigniew Izdebski - urodzony w 1961 roku w Żurominie. Żonaty, dwie córki. Wykształcenie wyższe – kulturoznawstwo. Ukończył studia podyplomowe: Resocjalizacja i profilaktyka Społeczna, Wspomaganie Wychowawcze, Doradztwo Zawodowe, Terapia Pedagogiczna. Ponadto posiada posiada kwalifikacje z Oligofrenopedagogiki, certyfikat trenerski od pracy ze sprawcami przemocy w rodzinie. Nauczyciel dyplomowany w Zespole Szkół we Wroniu. Udziela również porad w Ośrodku Interwencji Kryzysowej przy Starostwie Powiatowym w Wąbrzeźnie. Przez wiele lat współpracował ze Stowarzyszeniem Profilaktyki i Terapii „Młodzi Młodym” w Koszalinie. Jest twórcą grup teatralnych m.in. Studio Form Niezależnych, Przepona i Drugi Peron. Prowadzi warsztaty teatralne i integracyjne. Współpracuje z Żuromińskim Centrum Kultury i Wąbrzeskim Centrum Kultury. Czynnie uprawia malarstwo abstrakcyjne, twórczość literacką. Interesuje się kulturą Dalekiego Wschodu. Wydał książki „Dramaty przewrotne” oraz „Vademecum antypedagoga”. Jego największą pasją życiową jest praca z młodzieżą. Kieruje się w życiu prostą zasadą „żyj i pozwól żyć innym”.
e-max.it: your social media marketing partner