kalendarz 2022

Dane ze stacji meteorologicznej w Zielonej

meteo

Informacje o zarządzie

Wręczenie nagród w konkursie plastycznym "Rodzina zastępcza - szansa na szczęśliwe dzieciństwo"

Opublikowano .

W dniu 9 grudnia w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Żurominie odbyło się wręczenie nagród dla 20 laureatów II edycji konkursu plastycznego „Rodzina zastępcza – szansa na szczęśliwe dzieciństwo” organizowanego przez Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Żurominie.

Kampania konkursowa została zorganizowana i przeprowadzona w ramach „Programu rozwoju systemu wspierania rodziny w Powiecie Żuromińskim w 2011 roku” współfinansowanym ze środków Ministerstwa Pracy i Polityki Społecznej.

IMG_0488.JPGIMG_0489.JPGIMG_0491.JPGIMG_0492.JPG

IMG_0493.JPGIMG_0495.JPGIMG_0496.JPGIMG_0497.JPG

IMG_0498.JPGIMG_0499.JPGIMG_0500.JPGIMG_0501.JPG

IMG_0503.JPGIMG_0504.JPGIMG_0505.JPGIMG_0507.JPG

IMG_0508.JPGIMG_0509.JPGIMG_0511.JPGIMG_0512.JPG

IMG_0513.JPGIMG_0515.JPGIMG_0516.JPGIMG_0517.JPG

IMG_0518.JPG

Konkurs został ogłoszony w listopadzie i adresowany był do uczniów szkół podstawowych i gimnazjalnych z terenu naszego powiatu. Celem konkursu było uwrażliwienie dzieci i młodzieży na opiekę zastępczą i zaprezentowanie swojego talentu oraz pozyskanie wzorców do przygotowania materiałów reklamowych – kalendarza na 2012 mającego na celu promocję rodzicielstwa zastępczego w Powiecie Żuromińskim.

Komisja konkursowa spośród nadesłanych do Centrum 151 prac nagrodziła i wyróżniła 20 rysunków wykonanych różnymi technikami. Nagrody w konkursie, wręczone przez Starostę i Wicestarostę, otrzymali uczniowie Szkół w Poniatowe, Bieżuniu, Będzyminie, Siemiątkowie, Lutocinie, Żurominie, Mleczówce i Sarnowie.

Wszystkim uczniom biorących udział w konkursie serdecznie dziękujemy i gratulujemy.

Laureaci II edycji konkursu „Rodzina zastępcza – szansa na szczęśliwe dzieciństwo”:

1. Siudzińska Julia - Samorządowa Szkoła Podstawowa w Poniatowie - wyróżnienie,

2. Klimowska Alicja – Zespół Szkół w Siemiątkowie - wyróżnienie,

3. Górka Patrycja – Szkoła Podstawowa w Mleczówce - wyróżnienie,

4. Tucholska Amelia – Samorządowa Szkoła Podstawowa w Bieżuniu,

5. Wróblewski Cezary - Samorządowa Szkoła Podstawowa w Bieżuniu,

6. Marciniak Joanna - Samorządowa Szkoła Podstawowa w Poniatowie,

7. Biegalska Oliwia - Samorządowa Szkoła Podstawowa w Poniatowie,

8. Sokołowski Przemysław - Samorządowa Szkoła Podstawowa w Będzyminie,

9. Michalska Klaudia - Samorządowa Szkoła Podstawowa w Będzyminie,

10. Olszewska Klaudia – Zespól Szkół w Siemiątkowie,

11. Sikorska Natalia – Zespól Szkół w Siemiątkowie,

12. Nawrocka Marta - Zespół Szkół w Siemiątkowie,

13. Olszewska Jolanta - Zespół Szkół w Siemiątkowie,

14. Puszcz Julita- Zespół Szkół w Siemiątkowie,

15. Lejza Bartosz - Samorządowa Szkoła Podstawowa w Lutocinie,

16. Żółtowski Dawid – Zespól Szkół Specjalnych w Żurominie,

17. Janczyk Katarzyna – Zespól Szkół Specjalnych w Żurominie,

18. Grablewska Karolina - Szkoła Podstawowa Nr 1 w Żurominie,

19. Wąsiewska Paulina – Szkoła Podstawowa w Sarnowie,

20. Teodorczak Mateusz – Szkoła Podstawowa w Sarnowie.

e-max.it: your social media marketing partner