kalendarz 2022

Dane ze stacji meteorologicznej w Zielonej

meteo

Informacje o zarządzie

Wyniki Powiatowego Konkursu Ekologicznego przeznaczonego dla uczniów szkół z terenu powiatu

Opublikowano .

W dniu 13 czerwca 2011 r. w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Żurominie odbyło się wręczenie nagród w Konkursie Ekologicznym przeznaczonym dla uczniów szkół powiatu żuromińskiego dla najlepszych uczniów oraz dla najlepszych szkół z terenu powiatu żuromińskiego. Nagrody dla laureatów Konkursu wręczali: Starosta Żuromiński - Janusz Welenc, przedstawiciel WFOŚiGW w Warszawie Wydziału Zamiejscowego w Ciechanowie – P. Mieczysław Walęciak, przewodniczący Rady Powiatu – Jerzy Rzymowski oraz przedstawiciele Nadleśnictw: Lidzbark i Dwukoły – P. Dominika Kaczorowska i P. Piotr Wnuk.

P1130964.JPGP1130975.JPGP1130977.JPGP1130980.JPG

P1130982.JPGP1130986.JPGP1130988.JPGP1130993.JPG

P1140003.JPGP1140006.JPGP1140009.JPGP1140011.JPG

P1140014.JPGP1140015.JPGP1140019.JPGP1140021.JPG

P1140024.JPGP1140059.JPGThumbs.db

SZKOŁY PODSTAWOWE

I miejsce –Katarzyna Kaźmierczak- Szkoła Podstawowa Nr 2 w Żurominie

II miejsce –Marta Kasińska- Szkoła Podstawowa w Bieżuniu

III miejsce – Miłosz Ulanowski -Szkoła Podstawowa Nr 1 w Żurominie

GIMNAZJA

I miejsce –Michał Wesołowski- Gimnazjum Nr 1 w Lubowidzu

II miejsce –Katarzyna Kalinowska - Gimnazjum Nr 2 w Żurominie

III miejsce –Natalia Dobrosielska- Gimnazjum Nr 1 w Kuczborku

SZKOŁY PONADGIMNAZJALNE

I miejsce –Marta Panek- Liceum Ogólnokształcące w Żurominie

II miejsce –Kamil Czarnecki– Liceum Ogólnokształcące w Żurominie

III miejsce – Manuela Szymańska – Liceum Ogólnokształcące w Żurominie

 

Zgodnie z Regulaminem Konkursu uczniowie Zespołu Szkól Specjalnych wyłonieni w etapie szkolnym zostali bezpośrednio finalistami powiatowymi:

w kategorii Szkoły Podstawowej Specjalnej Krzysztof Sobotka – zespół edukacyjno-terapeutyczny „M”

w kategorii Gimnazjum Specjalnego Dawid Żółtowski- zespół edukacyjno-terapeutyczny „K”

w kategorii szkoły ponadgimnazjalnej – Szkoła Przysposobiająca do Pracy Marcin Ficek - zespół edukacyjno-terapeutyczny „P”

 

WYNIKI FINAŁU – część praktyczna

SZKOŁY PODSTAWOWE

I miejsce – Samorządowa Szkoła Podstawowa w Sadłowie

II miejsce – Szkoła Podstawowa Nr 1 w Żurominie

III miejsce – Szkoła Podstawowa w Łaszewie

GIMNAZJA

I miejsce - Gimnazjum Nr 3 w Syberii

II miejsce – Gimnazjum Nr 1 w Lubowidzu

III miejsce – Gimnazjum Nr 2 w Żurominie

SZKOŁY PONADGIMNAZJALNE

I miejsce – Liceum Ogólnokształcące w Bieżuniu

II miejsce – Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Żurominie

III miejsce – Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Zielonej

Zespół Szkół Specjalnych w Żurominie otrzymał wyróżnienie zespołowe.

e-max.it: your social media marketing partner