Dane ze stacji meteorologicznej w Zielonej

meteo

Dane o jakości powietrza w powiecie żuromińskim

Informacje o zarządzie

Informacja

Opublikowano .

Stowarzyszenie „Miasta w Internecie” we współpracy ze Związkiem Powiatów Polskich, w ramach projektu „Sprawny samorząd”, realizuje badanie funkcjonowania Starostwa Powiatowego w Żurominie oraz satysfakcji klientów z jakości świadczonych usług. Wyniki badania pozwolą na zidentyfikowanie mocnych i słabych stron pracy Starostwa, a co za tym idzie umożliwią wprowadzenie niezbędnych usprawnień. Zbadanie satysfakcji klientów nie jest możliwe bez ich udziału, dlatego zapraszamy Państwa do uczestnictwa w badaniu. Wszelkie Państwa uwagi, jako klientów korzystających z usług świadczonych przez Starostwo będą dla nas cenne.

Badanie jest anonimowe i będzie prowadzone metodą  fokusową, polegającą na dyskusji w grupie z udziałem badacza - moderatora. Czas potrzebny na udział w badaniu to około półtorej godziny.

Badanie jest organizowane przez Stowarzyszenie „Miasta w Internecie”. Państwa dane oraz zebrane podczas dyskusji informacje będą do wglądu jedynie zewnętrznej jednostki realizującej badanie (Stowarzyszenie „Miasta w Internecie”), natomiast wyniki zostaną zaprezentowane w postaci zbiorczych zestawień.

Liczymy na Państwa pomoc w realizacji badania.

Dyskusja odbędzie się dnia 1 czerwca 2012 o godz. 16:30, w Starostwie Powiatowym w Żurominie, Plac Piłsudskiego 4, sala konferencyjna, II piętro. Osoby zainteresowane prosimy o kontakt pod numerem tel. 12 633 32 53 (wew. 26) lub mailowo: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. (Magdalena Sroga, Stowarzyszenie „Miasta w Internecie”). Ilość uczestników jest ograniczona.

W dniach 07 - 11 maja 2012 roku w Starostwie Powiatowym w Żurominie przeprowadzane są badania ankietowe klientów korzystających z usług urzędu. Klienci mogą wypowiadać się na temat pracy urzędu oraz jego pracowników. Badanie satysfakcji klientów przeprowadzane jest w ramach projektu „Sprawny Samorząd. Program wdrożenia usprawnień zarządczych w jednostkach samorządu terytorialnego". Powiat Żuromiński jest jednym z 10 samorządów , którzy są partnerami ww. projektu. Liderem projektu jest Fundacja Rozwoju Demokracji Lokalnej w Warszawie , w projekcie uczestniczy także Związek Powiatów Polskich. Jednym z zadań projektu jest badanie jakości usług w JST. Zadanie to realizuje Stowarzyszenie „Miasta w Internecie". W Starostwie Powiatowym w Żurominie ankieterem badań jest p.Radosław Rydzyński oraz Adrian Rydzyński współpracujący z ww. Stowarzyszeniem.

Starosta Żuromiński
Janusz Welenc

e-max.it: your social media marketing partner