Dane ze stacji meteorologicznej w Zielonej

meteo

Informacje o zarządzie

XV edycja Konkursu Konkursu o Laur Marszałka Województwa Mazowieckiego dla mazowieckich producentów żywności za najlepszy produkt roku 2021

Opublikowano .

laur

Samorząd Województwa Mazowieckiego, mając na uwadze potrzebę promowania produktów żywnościowych wytwarzanych przez mazowieckich producentów żywności organizuje kolejną już edycję konkursu dla mazowieckich producentów żywności. Konkurs zaplanowany został z myślą o  jak najszerszym gronie producentów żywności z terenu województwa mazowieckiego.

Udział w  konkursie mogą brać nie tylko firmy komercyjne, ale także podmioty, organizacje zajmujące się wytwarzaniem żywności na mniejszą skalę, takie jak: koła gospodyń wiejskich, stowarzyszenia, gospodarstwa agroturystyczne, osoby fizyczne.

Celem Konkursu jest wyłonienie i nagrodzenie producentów wyróżniających się wysoką jakością produkcji, kultywowaniem i popularyzowaniem mazowieckiej tradycji kulinarnej, a także oryginalnością i innowacyjnością w podejściu do tematu żywności i przetwórstwa oraz promocji mazowieckiej żywności.

Zachęcamy do udziału w konkursie, szczegółowe informacje dotyczące konkursu znajdują się na stronie internetowej Urzędu Marszałkowskiego Województwa Mazowieckiego w Warszawie pod adresem https://mazovia.pl/pl/konkursy/konkurs-o-laur-marszalka-wojewodztwa-mazowieckiego.html

e-max.it: your social media marketing partner