Bezgotówkowe płatności w Starostwie Powiatowym w Żurominie

Od dnia 28 czerwca 2017 r. klienci Wydziału Komunikacji i Transportu Starostwa Powiatowego w Żurominie mogą wnosić stosowne opłaty w tutejszej kasie również w formie bezgotówkowej przy użyciu karty płatniczej. Od transakcji tych nie jest pobierana prowizja. Wkrótce zostaną również udostępnione płatności mobilne przy użyciu smartfona lub tabletu. Zachęcamy do korzystania z formy płatności bezgotówkowej, gdyż pozwala ona usprawnić proces obsługi klienta.

program pos banner ogolny 750x200