Dane ze stacji meteorologicznej w Zielonej

meteo

Dane o jakości powietrza w powiecie żuromińskim

Informacje o zarządzie

III MEMORIAŁ im. ANDRZEJA RUTOWSKIEGO, pod patronatem Starosty Żuromińskiego w Brydżu Sportowym

Opublikowano .

W zawodach wzięło udział 35 par brydżystów, w tym 6 par mieszanych (mężczyzna i kobieta), z terenu województwa mazowieckiego i kujawsko-pomorskiego: Ciechanowa, Płocka, Przasnysza, Rypina, Bielska, Brodnicy, Bydgoszczy, Torunia, Sierpca oraz 7 par z Żuromina.

Otwarcia zawodów dokonał Szymon Dutkiewicz, prezes Sekcji brydżowej w Żurominie. Przywitał wszystkich zawodników i zaproszonych gości. Przekazał również pozdrowienia i życzenia osiągnięcia dobrych wyników w zawodach od Pani Teresy Rutowskiej, żony Andrzeja Rutowskiego, która też ufundowała nagrodę rzeczową dla najlepszej pary z Żuromina.

Wicestarosta Żuromiński, Pan Ireneusz Rejmus, w swoim wystąpieniu nawiązał do tradycji turniejów majowych, które odbywają się również w Żurominie już od kilkunastu lat. W kilku ciepłych słowach nawiązał do osoby Andrzeja Rutowskiego, którego imieniem nazwane zostały zawody.

W ceremonii otwarcia uczestniczył również dyrektor ŻCK Pan Piotr Wlizło, opiekun Sekcji brydżowej w Żurominie a także dyrektor LO Pan Wojciech Gralewski i gospodarz Hali Pan Dominik Stopczyński.

Po kilkugodzinnych zmaganiach zwyciężyła para z Ciechanowa, Sławomir Grabowski i Zbigniew Garlej. Drugie miejsce zajęła para z Przasnysza i Płocka, Wojciech Palmowski i Leszek Hejne, a trzecie miejsce para z Rypina, Andrzej Kretkowski i Janusz Kafel.

Najlepsze 10 miejsce, spośród par żuromińskich zajęli Ireneusz Kos i Michał Kalinowski.

Zawody prowadził sędzia brydżowy, Pan Mariusz Żurek z Bydgoszczy.

Najlepsi zawodnicy zostali nagrodzeni nagrodami finansowymi i rzeczowymi, które wręczali Starosta Żuromiński Jerzy Rzymowski oraz Wicestarosta Żuromiński Ireneusz Rejmus.

Fundusze na sfinansowanie nagród pochodziły od sponsorów. Słowa serdecznych podziękowań kierujemy do: Pani Teresy Rutowskiej, Starostwa Powiatowego w Żurominie, Żuromińskiego Centrum Kultury, Cukierni „Rosario”, Banku Spółdzielczego w Żurominie, firmy Domex, Paliwex oraz Marco Polo.

Sekcja Brydża Sportowego przy ŻCK

pdfWyniki III MEMORIAŁU im. ANDRZEJA RUTOWSKIEGO, pod patronatem Starosty Żuromińskiego w Brydżu Sportowym113.37 KB

IMG 8096IMG 8099IMG 8105IMG 8107IMG 8112IMG 8117IMG 8120IMG 8127IMG 8129IMG 8131

e-max.it: your social media marketing partner