Kolejny pobór krwi w Żurominie zakończony

3 kwietnia br. odbył się organizowany już po raz trzeci w tym roku pobór krwi. Punktem poboru był Ambulans Rejonowego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Warszawie stacjonujący przy Stacji CARITAS Diecezji Płockiej w Żurominie. 28 krwiodawców oddało honorowo krew w ilości 12,600 l.

Polski Czerwony Krzyż oraz Klub Honorowych Dawców Krwi dziękują wszystkim krwiodawcom i krwiodawczyniom za trud i zaangażowanie się w honorowe oddawanie krwi.

Zachęcamy wszystkich do honorowego oddawania krwi, ze szczególnym apelem skierowanym do pełnoletniej młodzieży. Wiadomo, że oddając krew, dobrowolnym gestem ratujemy czyjeś życie.

Składamy jednocześnie podziękowanie Stacji Caritas za udostępnienie pomieszczeń oraz miejsca parkingowego dla ambulansu.

Następny pobór krwi odbędzie się 5 czerwca br. w godz. 9.00 – 13.00, na który serdecznie zapraszamy.

Jerzy Bucholski