Styczniowy pobór krwi zakończony

E dniu 24 stycznia 2016r. odbył się pobór krwi w Żurominie. Punktem poboru był ambulans Rejonowego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Warszawie, stacjonujący przy Stacji Caritas w Żurominie. 22 krwiodawców oddało honorowo krew, łącznie 9,900 litra krwi, każdy po 450 ml.

Polski Czerwony Krzyż oraz Klub Honorowych Dawców Krwi dziękują wszystkim krwiodawcom za trud i zaangażowanie się w oddawanie krwi oraz składamy jednocześnie podziękowanie stacji Stacji Caritas za udostępnienie pomieszczeń dla krwiodawców.

Następny pobór krwi odbędzie się 3 kwietnia. Serdecznie zapraszamy