„Zaszczep w sobie chęć szczepienia!”

W styczniu br. rozpoczęła się zainicjowana przez Główny Inspektorat Sanitarny kampania medialna pod hasłem „Zaszczep w sobie chęć szczepienia!”, której celem jest promocja szczepień ochronnych oraz podniesienie świadomości społeczeństwa w zakresie zapobiegania chorobom zakaźnym.

Akcja uzyskała poparcie Narodowego Instytutu Zdrowia Publicznego – Państwowego Zakładu Higieny, Instytutu „Pomnik Centrum Zdrowia Dziecka”, Polskiego Towarzystwa Higienicznego oraz Polskiego Towarzystwa Immunologii Doświadczalnej i Klinicznej.

Więcej informacji na temat szczepień na stronach:

www.szczepienia.gis.goc.pl

www.szczepienia.pzh.gov.pl