Kolejny pobór krwi w Żurominie zakończony

Polski Czerwony Krzyż Zarząd Rejonowy w Żurominie oraz Klub Honorowych Dawców Krwi zorganizował pobór krwi w dniu 13 maja. Uczestniczyło w nim 42 krwiodawców, którzy oddali 18,7 litrów krwi. Zarząd Klubu Honorowych Dawców Krwi serdecznie dziękuje za oddanie krwi i zwraca się z apelem do młodzieży oraz wszystkich pozostałych chętnych którzy chcą oddać krew, o oddawanie krwi potrzebującym. Następny pobór krwi odbędzie się 16 września o godzinie 9:00 w stacji opieki Caritas w Żurominie.