Posiedzenie Rady Społecznej przy SPZZOZ w Żurominie

Na posiedzeniu Rady Społecznej w dniu 24 maja 2011 r. na wniosek Dyrektora SPZZOZ podjęta została uchwała w sprawie wydania opinii o podziale zysku wypracowanego przez SPZZOZ w Żurominie w 2010 roku. Rada Społeczna pozytywnie zaopiniowała przeznaczenie zysku wykazanego w sprawozdaniu finansowym Samodzielnego Publicznego Zespołu Zakładów Opieki Zdrowotnej w Żurominie za 2010 rok w wysokości 1 962 453,16 zł na: 1. zwiększenie Funduszu zakładu w kwocie 1 177 453,16 zł 2. wypłatę rocznych nagród uznaniowych dla pracowników w kwocie 785 000,00 zł.