Kwietniowy pobór krwi dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych

9 kwietnia 2018r. odbył się kolejny w tym roku pobór krwi. Punktem poboru był ambulans Rejonowego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Warszawie, stacjonujący przy Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych w Żurominie. Do honorowego oddania krwi zaproszeni zostali pełnoletni uczniowie Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Żurominie oraz Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Zielonej. W sumie zgłosiło się 31 krwiodawców, zakwalifikowanych zostało jednak 15, którzy oddali łącznie 6750 ml krwi.

Jerzy Bucholski