Posiedzenie Komisji Bezpieczeństwa i Porządku Starosty Żuromińskiego.

W dniu 18 marca 2011 r. o godz. 10.00 w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Żurominie odbyło się posiedzenie KBiP powołanej Zarządzeniem Nr 01/11 z dnia 04 stycznia 2011 r., w następującym składzie:

Przewodniczący:
1.   Janusz Welenc – Starosta Żuromiński.
Członkowie stali:
2.   Henryk Mac – radny Rady Powiatu Żuromińskiego.
3.   Mirosław Różański – radny Rady Powiatu Żuromińskiego.
4.   Mł.insp. Wiesław Guziński  – Komendant Powiatowy Policji w Żurominie.
5.   Podinsp. Eugeniusz Ogonowski – Naczelnik Wydziału Prewencji   KP Policji w Żurominie.
6.   Bogdan Beniuk – Zastępca Prokuratora Rejonowego w Mławie.
7.   Joanna Barbara Hajdas – przedstawiciel Powiatowego Urzędu Pracy w Żurominie.
8.   Justyna Żywiecka – przedstawiciel Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Żurominie.
Członkowie z głosem doradczym:
9.   Wacław Chęciński – Komendant Straży Miejskiej w Żurominie.
10.    mł.bryg. Dariusz Stumski – Z-ca Komendanta Powiatowego PSP
w Żurominie.

Na spotkanie to zostali zaproszeni również Przewodniczący Komisji Bezpieczeństwa i Porządku wszystkich gmin powiatu żuromińskiego.

Na posiedzeniu zrealizowano następujący porządek spotkania:

1. Wręczenie aktów powołania członkom KBiP.
  2. Przyjęcie protokołu z posiedzenia KBiP z dnia 14.10.2010 r.
  3. Przedstawienie planu pracy Komisji Bezpieczeństwa i Porządku Starosty Żuromińskiego na 2011 r.
  4. Sprawozdanie z podjętych działań podczas akcji „BEZPIECZNE FERIE 2011” – KP Policji.
  5. Sprawozdanie o stanie bezpieczeństwa i porządku publicznego w powiecie żuromińskim za 2010 r. – Komendant KPP w Żurominie
  6. Sprawozdanie o stanie bezpieczeństwa powiatu w zakresie ochrony przeciwpożarowej za 2010 r. – KP PSP w Żurominie.
  7. Przyjęcie propozycji zadań do „Powiatowego Programu Zapobiegania przestępczości oraz ochrony bezpieczeństwa obywateli i porządku publicznego na lata 2011 – 2014”.

P1130532.JPGP1130533.JPGP1130534.JPGP1130535.JPG