II edycja pilotażowego programu kształcenia zachowań ratowniczych dla pracowników samorządowych

W dniu 30 października 2009 roku w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Żurominie odbyło się szkolenie pracowników samorządowych szczebla powiatowego i gminnego w ramach „II edycji pilotażowego programu kształcenia zachowań ratowniczych dla pracowników samorządowych szczebla powiatowego oraz gminnego Województwa Mazowieckiego. W szkoleniu uczestniczyło 20 osób w tym 15 osób z samorządu gminnego oraz 5 osób z samorządu powiatowego. Szkolenie przeprowadzone zostało przez pracowników Wojewódzkiej Stacji Pogotowia Ratunkowego i Transportu Sanitarnego „Meditrans” z Warszawy, całość programu finansowana jest przez budżet Samorządu Województwa Mazowieckiego.