Sprawozdanie z konsultacji projektu Strategicznego Planu Rozwoju Powiatu Żuromińskiego na lata 2014-2020 wraz z prognozą oddziaływania na środowisko

Zgodnie z Uchwałą Nr 705/2013 Zarządu Powiatu Żuromińskiego z dnia 28 listopada 2013r. w sprawie przyjęcia oraz skierowania do konsultacji społecznych i opiniowania projektu Strategicznego Planu Rozwoju dla Powiatu Żuromińskiego na lata 2014 - 2020 wraz z prognozą oddziaływania na środowisko, konsultacje przeprowadzono w podziale na etapy:

1. 04 grudnia 2013r. data zamieszczenia ww. uchwały wraz z projektem Strategicznego Planu Rozwoju Powiatu Żuromińskiego na lata 2014-2020 oraz z prognozą oddziaływania na środowisko, zwanego dalej „projektem”, na tablicy ogłoszeń Starostwa Powiatowego w Żurominie (I piętro) oraz na stronie internetowej powiatu pod adresem www. konsultacje.zuromin-powiat.pl w celu zgłaszania uwag i opinii na forum internetowym w terminie 05.12.-22.12.2013r.
  2. 04 grudnia 2013r. zamieszczenie informacji  o terminie i miejscu spotkania roboczego z przedstawicielami organizacji pozarządowych oraz podmiotów, o których mowa w art. 3 ust. 3 ustawy z dnia 24 kwietnia 2003r. o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie zwanych dalej „organizacjami”, umożliwiającego zgłaszanie uwag i wniosków do projektu na tablicy ogłoszeń Starostwa Powiatowego w Żurominie (I piętro). W wyznaczonym terminie nie zostały zgłoszone żadne uwagi ani wnioski do projektu.
  3. Spotkanie robocze z organizacjami wyznaczone na dzień 17 grudnia 2013r. (miejsce: sala konferencyjna Starostwa Powiatowego w Żurominie). W wyznaczonym terminie żaden przedstawiciel organizacji pozarządowej nie przyszedł na spotkanie.

Przewodniczący konsultacji
Joanna Jucewicz – Morawska

pdfPrzyjęty przez Zarząd Powiatu Żuromińskiego Projekt Strategicznego Planu Rozwoju Powiatu Żuromińskiego na lata 2014-2020 po pierwszych konsultacjach1.47 MB