Komunikat dla stowarzyszeń oraz fundacji wynikający z ustawy o przeciwdziałaniu praniu pieniędzy i finansowaniu terroryzmu

Starosta Żuromiński w ramach sprawowanego nadzoru i kontroli nad fundacjami i stowarzyszeniami Powiatu Żuromińskiego, jako instytucjami obowiązanymi w rozumieniu przepisów ww. ustawy zwraca się z prośbą o przesyłanie informacji dotyczących przyjmowania i dokonywania przez fundacje/stowarzyszenia płatności w gotówce o wartości równej lub przekraczającej równowartość 10 000 euro, bez względu na to, czy płatność jest przeprowadzana jako pojedyncza operacja, czy kilka operacji, które wydają się ze sobą powiązane. Informację proszę przesłać w formie załączonego oświadczenia w terminie do dnia 15 grudnia br.

pdfObowiązki_stowarzyszeń_i_fundacji_wynikające_z_ustawy_o_przeciwdziałaniu_praniu_pieniędzy_i_finansowaniu_terroryzmu.pdf134.83 KB

docxOświadczenie.docx16.41 KB