Prace modernizacyjne w budynkach na ulicy Olszewskiej 11 w Żurominie

Na zlecenie Powiatu Żuromińskiego trwają prace w zespole budynków biurowych z częścią mieszkalną przy ulicy Olszewskiej 11 w Żurominie polegające na :
  • Wykonaniu robót budowlanych  remontu pomieszczeń biurowych,
  • Remoncie instalacji centralnego ogrzewania,
  • Wymianie instalacji elektrycznej,
  • Wykonaniu sieci elektryczno-logicznej (LAN),zintegrowanej  instalacji alarmowej i sygnalizacji ppoż. oraz  instalacji telefonicznej

Prace wykonuje Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe TYMBUD Wojciech Szwech, 09-400 Płock, Maszewo Duże, Ul. Dębowa 37, która zawartła z Zarządem Powiatu Żuromińskiego umowę w dniu 12 maja br. na realizację prac, któe zakończyć mają się 20.09.2016r. W IV kwartale 2016r. planowane jest przeniesienie do ww. budynku na ulicy Olszewskiej Wydziału Komunikacji i Transportu Starostwa Powiatowego w Żurominie.

IMG 9490IMG 9491IMG 9492IMG 9493IMG 9494IMG 9495IMG 9496IMG 9497IMG 9499IMG 9500IMG 9501IMG 9502