Nowe chodniki w m. Sarnowo i Nowa Wieś

Zakończyły się prace, związane z poprawą bezpieczeństwa ruchu pieszych w miejscowościach Sarnowo i Nowa Wieś w Gminie Kuczbork – Osada. Roboty związane z remontem chodnika położonego w ciągu drogi powiatowej Nr 4602W Przełęk – Niechłonin – Kuczbork w ww. miejscowościach, wykonywane były przez pracowników Powiatowego Obwodu Dróg w Żurominie, zatrudnionych w ramach robót publicznych. Współpracę zadeklarowała także Gmina Kuczbork – Osada, która na niniejsze zadanie udzieliła Powiatowi Żuromińskiemu pomoc finansową w łącznej wysokości 47 540,00 zł na zakup materiałów niezbędnych do realizacji niniejszego zadania.

Nowa Wieś 2015 1Nowa Wieś 2015 2Nowa Wieś 2015 3Sarnowo 2015 1Sarnowo 2015 2Sarnowo 2015 3Sarnowo 2015 4