Dane ze stacji meteorologicznej w Zielonej

meteo

Inwestycje Powiatu Żuromińskiego

Ulotka1

Ulotka2

Podpisanie umowy z wykonawcą na opracowanie dokumentacji projektowej, a także uzyskanie w imieniu Zamawiającego: „decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach dla budowy południowo-wschodniej obwodnicy Żuromina"

15 października 2021 roku w Starostwie Powiatowym w Żurominie odbyło się uroczyste podpisanie przez Marszałka Województwa Mazowieckiego Pana Adama Struzika umowy z wykonawcą na opracowanie dokumentacji projektowej, a także uzyskanie w imieniu Zamawiającego: „decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach dla budowy południowo-wschodniej obwodnicy Żuromina. To kolejny krok w kierunku realizacja jakże ważnej dla miasta i powiatu inwestycji. Warto działać i się angażować.

podpisanie umowy z marszałkiem

Informacje o zarządzie

Nowy chodnik w m. Lutocin

Opublikowano .

Rozpoczęły się prace, związane z poprawą bezpieczeństwa ruchu pieszych w miejscowości Lutocin. Zakresem rzeczowym zadanie obejmuje remont starej części chodnika położonego naokoło parku wzdłuż dróg powiatowych. Roboty wykonywane są przez pracowników Powiatowego Obwodu Dróg w Żurominie, zatrudnionych w ramach robót publicznych oraz przy współpracy z Gminą Lutocin, która na niniejsze zadanie udzieliła Powiatowi Żuromińskiemu pomoc finansową na zakup materiałów niezbędnych do realizacji niniejszego zadania.

Chodnik Lutocin 2015 1Chodnik Lutocin 2015 3

e-max.it: your social media marketing partner